רכישת מאמר
מקדם אתר?

רכוש מאמר איכותי
באתר מאמרים JJJ
בתשלום חד פעמי
החל מ-49 ש"ח

אתר מאמרים > שאלות ותשובות

שאלות ותשובות - אתר מאמרים JJJ

מהו אתר מאמרים JJJ


JJJ הינו אתר מאמרים ברמה גבוהה אשר אינו נוהג לפרסם מאמרים סתמיים שנועדו רק לקדם אתרים שונים כמו יתר אתרי מאמרים, אלה שהאתר דואג למאמרים בעלי ערך מוסף רב. מאמרים אשר יכולים לסייע לגולשים שמחפשים מידע בתחומים שונים. כל התוכן נכתב ע"י נטתיק שירותי תוכן עם ניסיון רב בכתיבה אינפורמטיבית ושיווקית באינטרנט.אתר מאמרים JJJ דואג למאמרים עם ניווט נוח, כותרות משנה, בולטים/מספור וכ'ו. התוכן נכתב לאחר מחקר מקיף, הניסוח ברור וקליל והמענה על השאלות השונות שגולשים מחפשים הוא רציני ומיידי.


למה לרכוש מאמר באתר JJJ?


אם אתם בעלי אתר או מקדמי אתרים תוכלו לרכוש מאמר איכותי שיפורסם באתר JJJ עם קישור יוצא לאתר שלכם. ניתן לבחור לרכוש מאמרים בין 300 ל-500 מילה עם קישור יוצא אחד עד שלושה, בהתאם לחבילת הרכישה שבוחרים. טווח המחירים עומד על 49 ₪ עד 89 ₪ ללא מע"מ. היתרון הגדול ביותר הוא שהאתר דואג לכתיבת תכנים ברמה גבוהה ואינו מאפשר הוספת תכנים סתמיים או בסיסיים שנכתבים רק עבור הפצה באתרי מאמרים שונים ברשת.צוות האתר דואג לקידום אתר מאמרים JJJ, פרסום קבוע שלו וחיזוקו על ידי שמירת יחס קישורים נכנסים גבוה יותר מהקישורים היוצאים. באתר מתפרסמים גם תכנים ללא קישורים יוצאים כדי לשמור על הרמה הגבוהה של האתר הן בעיני הגולשים והן בעיני מנועי החיפוש.מקדמי אתרים יכולים לנצל את אתר מאמרים JJJ כדי לרכוש קישור איכותי יותר מכל אתר מאמרים חינמי. עלות הפרסום כאן היא נמוכה מאוד. במקום לשלם עבור מאמר לכותב תוכן, החבילה הכוללת של אתר מאמרים JJJ מעניקה תוכן ברמה גבוהה ופרסומו על גבי האתר. במעמד הרכישה, בעלי האתרים יכולים לפרט אודות המאמר הרצוי, מילות מפתח, כותרות, נקודות חשובות ועוד. בכל אופן, כותבי התוכן של נטתיק משתמשים בכלי מילות המפתח של גוגל כדי לבחון מה באמת מחפשים הגולשים ולהכניס ביטויים רלוונטיים.


כיצד אתר מאמרים JJJ שומר על תוכן מקורי?


כל התוכן המתפרסם באתר JJJ הינו מקורי לחלוטין. בעת פרסום תוכן חדש באתר, הוא נשלח מיידית לאתרי סושיאל בוקמרקטינג מובילים ברשת כדי לאפשר סריקה מהירה של מנועי החיפוש. כך בעצם אף אחד לא יכול להעתיק את המאמר אליו כדי לקבל קרדיט של תוכן מקורי באתר שלו.

אתר מאמרים איכותיים
JJJ.co.il כל הזכויות שמורות ©